4 czerwca 2016

Działaj!

Jesteśmy młodzi, jeszcze tyle przed nami. Każdy dzień przynosi nam nowe wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć. Może to być jakiś problem rodzinny, a może sprawdzian w szkole? Cokolwiek... 


Żyjemy w ciągłym pośpiechu, sami nie wiemy po co i gdzie się tak śpieszymy. Podejmujemy trudne decyzje, szukamy czegoś co sprawi nam trochę radości, czegoś co będzie naszą odskocznią od rzeczywistości. Chcemy czegoś dokonać. Postanowiliśmy sobie, że zaczynamy działać. A po kilku dniach? Rezygnujemy i twierdzimy, że to nie jest dla nas, że nie damy sobie rady. Za szybko odpuszczamy. Za mało jest w nas wiary, wiary we własne możliwości. Wiadomo są wzloty i upadki. Jednak upadamy po to, aby podnieść się i biec dalej. Podnosimy się silniejsi. Zdobywamy nowe doświadczenia i nie popełniamy tych samych błędów.
To od Ciebie zależy jaki podejmiesz wybór. Poddasz się na samym starcie, czy będziesz dalej próbował. Nikt inny tego za Ciebie nie zrobi. 
Uwierz w siebie, uwierz, że potrafisz, bo naprawdę może odmienić wszystko w swoim życiu.

Już od dłuższego czasu podziwiam pewną osobę. Kiedyś pisałam tu o niej. Uwielbiałam jego muzykę, jednak mój gust muzyczny uległ zmianie. Nie słucham go na co dzień, ale podziwiam za wszystko co robi. A robi naprawdę wiele. Poświęca całą masę czasu dla innych ludzi. Stara się pomagać, dawać rady dotyczące życia. Tworzy muzykę... Zaczynał od zera, nie miał pieniędzy, znajomości. Na wszystko co teraz ma zapracował sam. Teraz? Nagrywa 3 płytę i tworzy motywujące vlogi na yt. Uważam, ze każdy powinien je zobaczyć. 
Kto jest tą osobą?
PATRYK KUMÓR
Odcinki pojawiają się w niedziele. Z niecierpliwością na nie czekam. 
Zostawiam Wam tu jeden z tych filmików.
xoxo, Monika

7 komentarzy:

 1. Racja, zamiast użalać się nad sobą trzeba coś zrobić i zadziałać :) Nic samo nie przyjdzie ;)
  http://nazywamsiemilena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a szczególnie teraz, kiedy już nikomu się nic nie chce, bo koniec roku szkolnego się zbliża, a niektórzy mają jeszcze w szkole sporo do zrobienia :(
   - www.momikasia.blogspot.com :)

   Usuń
 2. Zdjęcia fajne :)
  Nie słyszałam nigdy o Patryku Kumóru

  wmymswieciewitam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. trzeba w siebie wierzyć ! Śliczne zdjęcia <3
  Pozdrawiam cieplutko.
  stay-possitive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Należy wierzyć w siebie, a na pewno się uda!
  http://pelnapasji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiara w siebie to podstawa!

  http://diveex.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń