8 stycznia 2017

3 lata bloga

Hejka! ♥
3 stycznia minął trzeci rok od momentu kiedy założyłam bloga i pierwszy raz coś tu napisałam... 
"Zaczynam pisać bloga... tak :) Przez jakiś czas przeglądałam inne blogi i zdecydowałam się że ja też zacznę." 


Zacznę od tego, że na prawdę nie wiem kiedy upłynęły te trzy lata. Gdy tak myślę, że zaczynałam tu coś pisać mając 13 i pół lat, to nie mogę w to uwierzyć. Patrząc na moje posty, widać jak się zmieniałam i nadal zmieniam. Każdy kolejny dzień przynosi coś nowego. Ja zmieniam swoje poglądy na różne sytuacje. Dostrzegam wiele nowych rzeczy, o których wcześniej bym nawet nie pomyślała. Ciągle coś odkrywam... Szukam nowości.
Zmieniło się do tej pory bardzo dużo...
Chociażby to, jakiej muzyki słucham, jak się ubieram, jakimi ludźmi się otaczam...
Gdy pomyślę sobie, że za półtora roku będę miała w końcu te upragnione 18 lat, to w sumie nie dowierzam. Pamiętam jeszcze siebie taką małą, słodką 10-latkę, która mówiła, że zostało jej osiem lat i, że to bardzo długo. A teraz? Widzę jak ten czas upływa. Dopiero co skończyłam gimnazjum, a tu już koniec pierwszego semestru w liceum. Niby nic, a jednak coś.
W ubiegłym roku nie postarałam się... Nie byłam tu już aż tak aktywna. W sumie patrząc na ilość postów, to co rok jest ich mniej. Przyczynia się do tego sporo mniej czasu, mniej chętnych na robienie zdjęć, niechęć do publikowania byle czego.
Cieszę się z tego co mam.
W roku 2016 założyłam mój kanał na yt, z którego jestem mega dumna. Wiadomo, że porównując mnie do innych, którzy osiągnęli więcej w takim samym czasie, to nie powinnam się tak cieszyć. A jednak. Zmierzam do 1000 subów, co będzie dla mnie cudownym osiągnięciem.
Mam nadzieję, że kolejny rok spędzimy razem!
Zapraszam na moje social media:

5 komentarzy:

 1. Gratuluje wytrwałości
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 2. my mamy swoje 3 lata w lutym:) GRATULACJE;*

  Pozdrawiamy cieplutko,
  www.twinslife.pl (klik)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam wrażenie, że czas płynie coraz szybciej, czym jestem starsza :/
  Gratulaacje !! ♥
  www.blog017.blogspot.com // wróciłam do blogowania :)

  OdpowiedzUsuń