28 lipca 2017

Banggood and BornPrettyStore

Hej wszystkim ♥
Przychodzę dzisiaj do was z recenzją rzeczy, które otrzymałam w ostatnim czasie od Banggood oraz BornPrettyStore.
Proszę o klikanie w linki, ponieważ ułatwi mi to dalszą współpracę z firmami.


Banggood
Spodnie - KLIK
Case - KLIK
Dostałam od nich dwie rzeczy: spodnie oraz case na telefon (którego zdjęć nie mam, gdyż był to case dla mojego chłopaka)
 

Spodnie są dosyć eleganckie, ale myślę, że można je fajnie połączyć z czymś codziennym. Widziałam podobne w sklepach stacjonarnych i bardzo mi się podobały, dlatego stwierdziłam, że skoro mam okazję je zamówić, to tak też zrobię. Najgorsze w tym wszystkim było wybranie rozmiaru, jednak na moje szczęście udało się. Materiał jest całkiem okej i będę w nich często chodzić.

 
BornPrettyStore
Zamówiłam 7 rzeczy, a dostałam tylko 5, więc jestem nieco zawiedziona tym faktem. Pierwszy raz tak mi się zdarzyło, no ale trudno...
Pierwsza rzecz to gąbeczka do makijażu - KLIK, z której jestem w 100% zadowolona. Jest mięciutka i rośnie pod wodą.
Drugą rzeczą jest silikonowa "gąbeczka"-KLIK (nawet nie wiem jak to nazwać). Chciałam ją wypróbować i fajnie się sprawdza do rozprowadzenia podkładu, który następnie wklepuje gąbką. Dzięki czemu uzyskuje większe krycie. Jednak nią samą nie udałoby mi się nałożyć podkładu by wyglądał naturalnie.

Eyelinery
Jeden jest w kolorze czarnym, a drugi brązowym. Dołączone pędzelki są solidnie wykonane i miło się z nimi pracuje.
Może w końcu nauczę się robić kreski xD
Płynne matowe pomadki - KLIK
Kolory bardzo mi się podobają. Mają lekko tępą konsystencje. Trwałości jeszcze nie umiem określić, bo jeszcze ich nie nosiłam
Bluzka-House|Spodnie-Banggood|Buty-Deichmann

2 komentarze: