17 maja 2016

Znaki

Hejka!
Potrzebuję waszej pomocy. Jak zwykle to bywa proszę o kliknięcie w linki.
KLIK    |    KLIK
Mateusz pięknego słonecznego ranka postanowił pojechać na przejażdżkę rowerem. Zabrał wszystkie potrzebne mu rzeczy. Skręcając w prawo nie zwrócił uwagi na znak, który stał przy tej drodze. Oczywiście pomylił się i skręcił w uliczkę inną niż powinien. Jadąc dalej po kilku minutach zorientował się, ze coś jest nie tak, że po prawej stronie rozciąga się ogromny las, a po lewej?

Po lewej ujrzał ten sam obraz. W pewnym momencie spanikował. Nie wiedział co robić, a ta droga miała wiele zakrętów i na żadnym z nich nie było znaków. Gdzie one się podziały???
Wyobraź sobie, że to właśnie ty jesteś Mateuszem...
Całe nasze życie jest okropnie zawiłe. Co chwilę musimy dokonywać wielu wyborów, tych mniej ważnych, bądź tych powodujących ogromne zmiany. Te zmiany mogą być dobre, bądź złe. Nasze wybory są uwarunkowane przez wiele czynników. Przede wszystkim od nas samych, ale również bliskich nam osób. To właśnie te osoby są naszymi życiowymi znakami. Wskazują dobrą drogę. Jednak my nie zawsze chcemy się ich słuchać. Lubimy robić wszystko na przekór. Ranimy te osoby. A one? Oddalają się od nas, aż wreszcie znikają z horyzontu. Zostajemy sami. Podejmujemy kolejne wybory. Gubimy się w nich i nie potrafimy się odnaleźć. 
I nagle... na drodze pojawiają się kolejne znaki. Skorzystasz z nich? Uwierz mi, warto!
Warto mieć w życiu kogoś na kim możesz polegać, z kim możesz porozmawiać na każdy temat. Takie osoby są naprawdę pomocne w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji. Dzięki nim możemy spojrzeć na daną sytuację z troszkę innej strony. Nie zawsze stosujemy się do ich rad, jednak tak właśnie musi być.
Czasami warto się zgubić, by potem się odnaleźć.
Dzięki temu wzbogacić się o jakiekolwiek doświadczenie, które może stać się przydatne w dalszym życiu.
Zdaję sobie sprawę z tego, iż ten post jest nieco chaotyczny, ale mam dosyć specyficzny humor. Zależało mi na napisaniu tu czegoś właśnie dziś.
Pozdrawiam moje "znaki" :*
xoxo, Monika

10 komentarzy:

 1. Znalezienie takiej osoby, która będzie w stosunku do nas szczera to prawdziwy skarb. Jeśli się już go ma to na pewno jest prościej. Zawsze, jak się zgubimy to jest szansa, że to właśnie ta osoba pokaże nam te znaki, a jeśli nie, to przynajmniej zgubimy się razem. A jak wiadomo, razem raźniej. :D

  Pozdrawiam, Wygadana nastolatka

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z tym że warto mieć w życiu kogos na kim możemy polegać. Czasami tego nie doceniamy jak wspaniali ludzie są wokół nas. Świetny post! ;*

  ulciiakblog

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku jakie słodziaki :) Świetny post i zdjęcia!
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie

  http://ellane-emilivdk.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz racje warto mieć ludzi z którymi można pogadać zawsze i o wszystkim
  Pozdrawiam,Madda
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 5. Święta prawda! Pięknie to napisałaś.. Aż miło sie czyta:)
  Cudowne zdjecia! Takie urocze *.*

  By-Aleksandraa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja poszukuję bardzo nachalnie takiej osoby :/
  Piękne fotki!

  https://wmymswieciewitam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładnie to napisałaś. Takie osoby,które są przy nas zawsze i wskazują nam drogę to prawdziwe skarby :)

  mój blog

  OdpowiedzUsuń
 8. to cudowne uczucie, kiedy ma się taką osobę blisko! Odkąd mam takową, moje życie każdego dnia staje się piękniejsze i bardziej radosne! <3
  Pozdrawiam Cię serdecznie! :)
  dorey-doorey.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Zgadza się. Są osoby, które pomagają nam odnaleźć tę właściwą drogę ;)

  U mnie nowy post, zapraszam!
  MÓJ BLOG - KLIIK

  OdpowiedzUsuń