13 lutego 2017

Ferie 2017

Hej wszystkim ♥
Nie pisałam tu już przez dłuższy czas, niestety nie znalazłam czasu. Zaczęły mi się ferie i nareszcie mogę napisać jakiegoś posta. Niestety jak to u mnie co roku bywa jestem trochę chora. Myślę, że powoli mi już przechodzi, ale katar jaki miałam w sobotę to była jakaś porażka.

Nie mogłam się już doczekać tego odpoczynku... Wiem, że te dwa tygodnie minął w chwilę i zaraz znowu będę musiała iść do szkoły. Zawsze tak jest. Jednak zostańmy z myślą, że dopiero się zaczęły.
W ten weekend byłam u siostry w Warszawie. Niestety pogoda nie sprzyjała. Było okropnie zimno i praktycznie nic się nie dało zrobić, a na dodatek wyżej wspomniana przeze mnie choroba pokrzyżowała trochę plany. Mimo wszystko było bardzo fajnie. Pozostałe dni spędzę u siebie w mieście i pewnie pojadę na jakieś łyżwy czy coś. Standardowo.
Wszystkim, którym ferie się już skończyły życzę miłej nauki, a osobom, które tak jak ja wreszcie się doczekały odpoczynku- Udanych ferii!
W najbliższym czasie postaram się być tu bardziej aktywna. Myślę, że zmienię design bloga, bo ten już jest strasznie długo... a zmiany jednak są potrzebne.
Zapraszam na mój kanał na youtube! Brakuje mi już naprawdę malutko do 1000 subskrypcji! Także jeżeli jeszcze nie dałeś mi suba to koniecznie to zrób!

7 komentarzy:

 1. Moje ferie juz dawno się skączyły niestety..
  Teraz oczekiwać tylko na wakacje

  http://youthinkpositive.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie masz piękne włosy! zazdroszczę jak cholera!!

  KLIK faimfashion.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie ferie już się skończyły. Jakie fajne zdjęcia.

  Pozdrawiam, nataa-natkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ehhh ja już niestety musiałam się pożegnać z feriami ! Fajny filmik kochana <3
  Pozdrawiam cieplutko.
  stay-possitive.blogspot.com
  Zapraszam również na snapa prowadzonego przez różne osoby z bloga,yt czy ig
  bestgirlsteam7

  OdpowiedzUsuń
 5. Kocham Warszawę ♡ świetne zdjęcia
  http://westcoastgiirl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń