6 stycznia 2014

My Life...

Hejooo!
Dzisiaj chciałabym opowiedzieć coś o moim życiu. Uważam że życie jest czymś bardzo ważnym. Trzeba umieć je szanować. Czasami jest trudno, lecz niestety tak już musi być. Takich chwil w moim życiu jest mnóstwo. Ktoś może pomyśli... 13-latka i mówi że ma dużo problemów.
Każdy w swoim życiu ma problemy niezależnie od wieku. Na początku są to problemy związane z przyjaźnią, następnie nadchodzi pierwsza miłość. Wtedy zaczyna się coś strasznego... Jeśli osoba, którą kochamy też nas kocha to jest fajnie. Tak... dopóki ta osoba nie przestanie kochać, bo wtedy nadchodzi cierpienie. Jednak wszystko da się wytrzymać.
Ja przez rok kochałam pewną osobę bez wzajemności, nie dawałam rady. Miałam moje koleżanki i przyjaciółki, które mi pomagały. Dziekuję!!! :*
Teraz mam chłopaka i jestem meeega szczęśliwa.

Inne problemy,które nas spotykają to np. to że posiadamy kompleksy. Ja też uważam, że ważę za dużo. Jednak toleruję swoje ciało. Jak mam ochotę to ćwiczę. Jestem pewna, że kiedyś osiągnę taką wagę jaką chciałabym mieć.
Jestem uzależniona...od CIASTECZEK. <3Uważam się też za głupią. Moja Bff mówi na mnie Debil, a mi to nie przeszkadza. Sama stwierdzam że jestem Debilek, ogólnie jestem nieogarnięta. Razem z Olą jesteśmy Wariatkami!
Na dzisiaj to na tyle. Pa pa :*


2 komentarze: